Nawigacja

 • Zapisy do świetlicy

  15.06.2018

  Drodzy Rodzice.

  Zapraszamy Państwa do składania wniosków o przyjęcie dziecka do świetlicy skolnej.

  Wniosek mozna pobrać klikając:

  KARTA_ZGLOSZENIA_DZIECKA_DO_SWIETLICY_SZKOLNEJ_W_SZKOLE_PODSTAWOWEJ_Z_ODDZIALAMI_INTEGRACYJNYMI.docx

 • Zapraszamy na spotkanie Rodziców uczniów z klas 0 i 1.

  Zapraszamy na spotkanie Rodziców uczniów z klas 0 i 1.
 • I PARAOLIMPIADA
  05.06.2018

  Zapraaszamy do obejrzenia fotogalerii z fantaastycznego wydarzenia, które odbyło sie w naszej szkole 30 maja br.  Wspaniała rywalizacja i mnóstwo radości dzieciaków! Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz dla pomosłodawczyń i organizatorów (Lidia Jezierska, Beata Maculewicz, Ania Winter, Renata Cisińska). Zajrzyj koniecznie do galerii ---> I PARAOLIMPIADA .

 • Klasy 5b i IIa podbijają Kraków / Zakopane / Zator!
  05.06.2018

  Klasa 5b i IIa gimnazjum poznały uroki Krakowa i Zakopanego, wedrowały po Tatrach i rewelacyjnie bawiły sie w parku rozrywki Energylandia! Zapraszamy do obejrzenia galerii ---> Klasy 5b i IIa podbijają Kraków / Zakopane / Zator!.

 • Ochrona Danych Osobowych

  Ochrona Danych Osobowych
  25.05.2018

  Komunikat - RODO w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy
  W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Pani/a danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy, ul. Karkonoska 160, 58-508 Łomnica, spzoi.lomnica@interia.pl 
  Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Danych Osobowych) są tożsame z danymi kontaktowymi Administratora wskazanymi w zdaniu poprzednim.
  Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa oraz zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania są przepisy prawa regulujące funkcjonowanie szkoły lub zgoda osoby, której dane dotyczą.
  Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  Obowiązki Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy powierzono, z dniem 24 maja 2018 r. , Pani Sylwii Zgierskiej prowadzącej działalność pod firmą IDO Ochrona Danych.
  25.05.2018 r.
  Katarzyna Dziedziela
  Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

 • I Olimpiada Integracyjna

  I Olimpiada Integracyjna
  24.05.2018

  Dnia 30.05.2018 w naszej szkole odbędzie się I Olimpiada Integracyjna dla dzieci z powiatu jeleniogórskiego. 
  Rozpoczęcie o godz .9.15. 
  Serdecznie zapraszamy, Organizatorki:
  Beata Maculewicz
  Lidia Jezierska 
  Renata Cisińska 
  Anna Winter

 • ZAPRASZAMY NA FESTYN

  23.05.2018

  ZAPRASZAMY NA FESTYN - Obrazek 1

 • INFORMACJA!!

  19.05.2018

  Przypominamy, że dzień 21. 05. 2018 (poniedziałek) jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Jednocześnie zapraszamy na coroczny Festyn Integracyjny, który odbędzie się dnia 26 maja (sobota). Startujemy o godzinie 9:00!!

 • Niemieckojęzyczny konkurs recytatorski.

  Niemieckojęzyczny konkurs recytatorski.
  11.04.2018

  10, 04, 2018 r. Martyna Ambrosiewicz wywalczyła PIERWSZE MIEJSCE utworem F.Schlillera " Der Handschuh" w międzyszkolnym konkursie recytatorskim poezji niemieckiej w SP Mysłakowicach.Gratulujemy! P.Skórzecka, A.Winter

  Niemieckojęzyczny konkurs recytatorski. - Obrazek 1

   

  Niemieckojęzyczny konkurs recytatorski. - Obrazek 2

 • 4a,c, 5b - Podbijamy Liberec!
  10.04.2018

  Liberec? Czemu nie! Z koleżankami i kolegami z klasy zawsze jest miło spędzić czas poza szkołą.
  Świetnie bawiliśmy się nauką w IQLandii, zwiedziliśmy miasto integrowaliśmy się podczas spaceru w ZOO. 
  Nauczyliśmy się gospodarowania walutą i nabyliśmy umiejętność komunikacji za granicą kraju :)
  Oprócz wspaniałego humoru dopisała nam również pogoda.... Zapraszamy do obejrzenia galerii: 4a,c, 5b - Podbijamy Liberec!.

 • Interreg - spotkanie w Boxberg
  10.04.2018

  Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii:  Interreg - spotkanie w Boxberg.

 • Dwudniowe spotkanie uczniów w szkole w Boxberg/O.L

  Dwudniowe spotkanie uczniów w szkole w Boxberg/O.L

  W dniach 23-24 marca 2018 r. w ramach Projektu „Transgraniczna edukacja w zielonej klasie dla lepszej przyszłości” realizowanego przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy oraz Freie Schule Boxberg/O.L z Niemiec, uczniowie z Łomnicy odwiedzili partnerską szkołę w Boxberg/O.L. 

  Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020. 

  Podczas dwudniowego spotkania w mieszanych grupach polsko – niemieckich uczniowie uczestniczyli w warsztatach ekologicznych, kulinarnych, komunikacyjnych i sportowych. 

  Z naturalnych produktów takich jak: drewno, wełna, papier, wosk pszczeli, wspólnie przygotowywali upominki wielkanocne. Podgrzanym woskiem ozdabiali wydmuszki z jajek, następnie kolorowali je za pomocą barwników pochodzenia roślinnego np. soku z buraka, wyciągu z cebuli, kurkumy, owsa, itp. Z arkuszy wosku pszczelego wykonywali ozdobne świece. 
  Chłopcom najbardziej przypadła do gustu technika string-art., czyli sztuka sznurka - obraz z wełny i gwoździ, młotki szybko poszły w ruch, natomiast wśród dziewcząt największą popularnością cieszyła się nowa umiejętność filcowania wełny. 
  Wszystkie wykonane w czasie zajęć upominki, uczestnicy mogli zapakować we własnoręcznie wykonane torebki prezentowe z motywem zajączka. Kulinarnym hitem były przyrządzane z jaj smaczne słodkie placki. 

  W ramach pobytu odbywały się również zajęcia ruchowe. W sali gimnastycznej podczas Zumby uczniowie mieli możliwość wspólnej zabawy przy muzyce, zrelaksowania się oraz rozruszania wszystkich grup mięśniowych, w drugim zespole poznawali podstawowe zasady technik samoobrony i zachowania w sytuacjach zagrożenia w razie nagłego ataku napastnika.

  Drugi dzień pobytu spędziliśmy w Osadzie Erlichthof - muzealnej wiosce nad Nysą Łużycką – składającą się z prostych drewnianych domów wykonanych techniką zrębową, w większości pochodzących z wiosek, które musiały ustąpić miejsca wydobyciu węgla brunatnego. Zwiedziliśmy wystawę "Wolfsscheune" obejrzeliśmy ciekawy film i prezentację na temat wilków. 
  Współpraca grupach, uczniów polskojęzycznych i niemieckojęzycznych, zbliżyła ich do siebie oraz wymusiła potrzebę komunikacji.

  Wszystkie zajęcia prowadzone były w sposób kompetentny i ciekawy dla uczniów, o czym świadczył wynik ewaluacji poszczególnych zajęć. Większość uczniów stwierdziła, że zajęcia bardzo im się podobały.

  Spotkanie z uczniami z Niemiec zakończyło się smacznym obiadem, na którym swoją obecnością i serdecznym przemówieniem zaszczycił nas burmistrz Boxberg/O.L
  Koordynator projektu 
   

 • WESOŁYCH ŚWIĄT

  WESOŁYCH ŚWIĄT - Obrazek 1

 • Rekrutacja do działów przedszkolnych oraz klas pierwszych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy.

 • Zapraszamy na Mistrzostwa!!

  14.02.2018

  Zapraszamy na Mistrzostwa!! - Obrazek 1

 • Dzień Babci i Dziadka w klasach 0a i 0b
  21.01.2018

  12 stycznia dzieci z klasy 0a i 0b zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
  Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.Zapraszamy do obejrzenia galerii Dzień Babci i Dziadka w klasach 0a i 0b.

 • - Obrazek 1

 • Spotkanie z kulturą. "Kopciuszek"

  Spotkanie z kulturą. "Kopciuszek"
  08.01.2018

   „Nie możemy czynić wielkich rzeczy
   -tylko małe, za to z wielką miłością”.
    Matka Teresa

  Baśniowa postać pięknego i uczynnego Kopciuszka fascynuje dzieci i dorosłych od wielu już pokoleń, stąd też pomysł pokazania tej bajki na VI Wieczorze z Kulturą, który odbył się 15.12.2017r. w naszej szkole. Przedstawienie przygotowane było przez ATW „Galimatias” w całkiem nowym i bardzo młodym składzie.
   Swoje umiejętności  zaprezentowali głównie uczniowie z kl3,4 i 5.
  Gra młodych aktorów, piękne stroje przygotowane przez rodziców  oraz dekoracje przyciągnęły wielu widzów,  którzy z dużym zainteresowaniem oglądali spektakl. 
  W czasie wieczoru odbyło się wspólne kolędowanie, przy muzyce na żywo w wykonaniu zespołu 4Seasons, a w słodkiej kawiarence „Gratis”, którą przygotowała pani Iwona Michalik-Maj można było wypić pyszną zimową gorącą herbatkę i spróbować smakowitych ciast wykonanych przez rodziców. 

  Na twarzach widzów widać było uśmiech i zadowolenie. Całe spotkanie zakończyło się gromkimi brawami.
  Obsada aktorska: Narrator – Arkadiusz Dobrosielski, Kopciuszek – Emilia Plebanek, Macocha –Olga Chochła, Kasieńka – Natasza Lisiecka, Haneczka –Patrycja Papierska , Wróżka – Amelia Burghardt, Królewicz –,  Dawid Ciechanowski, Król –Michał Wysoczański, Królowa-Marta Wnuk, Herold –Michał Kotarski Strażnicy – Olaf Pawłowski, Filip Pawłowski, Dama dworu 1 – Hanna Skórzecka  2 –Klaudia Ligęza 3- Aleksandra Postek, 4- Marcelina Żołądkiewicz, Mieszczanin – Dominik Ligęza, Sprzedawca Lodów- Kacper Grabianka, Sklepikarz-Jakub Dąbek, Ochmistrz-Eryk Winter, Głos Matki- Oliwia Plebanek. 
  Dziękujemy za pomoc uczennicom Wiktorii Szpali, Aleksandrze Żuchowskiej, Alinie Drak oraz Aleksandrze Zdzińskiej za profesjonalną obsługę naszych gości w  kawiarence. 
  Do zobaczenia za rok.  Beata Maculewicz, Lidia Jezierska
   

 • Spotkanie z kulturą. "Kopciuszek"
  17.01.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Spotkanie z kulturą. "Kopciuszek".

 • - Obrazek 1