Nawigacja

Nauczyciele

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

                Bojko Violetta – język polski

                Cisińska Renata – nauczyciel wspomagający   

                Dąbrowska Danuta – nauczyciel wspomagający, przyroda, historia               

                Dobrosielski Arkadiusz – informatyka

                Dziedziela Katarzyna – dyrektor, chemia, biologia

                Dzikowska Ewa – pedagog

                Eimlianowicz Paulina - nauczyciel wspomagający           

                Forczak Małgorzata – matematyka

                Gołubińska Dorota - nauczyciel wspomagający

                Hawryliszyn Ewa – nauczanie wczesnoszkolne

                Iwanowska-Mardyła Edyta – język angielski     

                Jagiełło Sylwia - chemia

                Jasińska Iwona - biologia

                Jezierska Lidia – świetlica

                Kalińska Elżbieta – nauczyciel wspomagający    

                Kawaler Kinga – psycholog

                Kościk Ireneusz – religia

                Kraińska Agata – muzyka, technika

                Kraiński Artur – wychowani fizyczne     

                Król Magdalena – język polski, plastyka              

                Łabuz Małgorzata – biblioteka

                Łukaszewicz Agnieszka – matematyka, informatyka

                Maculewicz Beata – wychowanie fizyczne, świetlica        

                Madej Małgorzata – nauczanie wczesnoszkolne            

                Majchrzak Alicja – nauczanie wczesnoszkolne 

                Michalik-Maj Iwona – przyroda, geografia         

                Musiał Marta – nauczanie przedszkolne, języki obce       

                Orman Katarzyna – wychownie przedszkolne

                Panek Joanna – nauczanie wczesnoszkolne

                Parmańczuk Monika – język angielski   

                Pietruszewska Katarzyna – wicedyrektor, matematyka            

                Pławińska Edyta – język polski, logopedia            

                Sawicz Anita – wychowanie fizyczne     

                Sikora Małgorzata – nauczyciel wspomagający

                Skórzecka Patrycja – jezyk niemiecki                    

                Speruda Jarosław – informatyka, WoS, WdŻwR, technika

                Stasiełowicz Małgorzata – nauczanie wczesnoszkolne 

                Stopczyk Joanna – religia            

                Szuchnik Beata – język angielski             

                Ślizankiewicz Beata – matematyka   

                Wiertelak Katarzyna – język polski         

                Winter Anna – język niemiecki                

                Wolak Wioletta – biblioteka      

                Woźniak Anna – historia             

                Zygarlińska Iwona – fizyka, matematyka             

                Żuławska Dorota – nauczanie wczesnoszkolne