Nawigacja

Laboratorium przyszłości

 • Na zajęcia uczniowie pracując w dwóch grupach programowali inteligentne samochdy wyposażone w moduły śledzenia linii, moduły czujników ultradźwiekowych oraz kamery. Swoje projekty uczniowie przygotowywali w aplikacji mobilnej EleRobot (ELEGOO) umożliwiajacej programowanie skryptowe.
  Zajęcia zostały przygotowane z wykorzystaniem dwóch zestawów Smart Robot Car V4.0 with camera - zakupionych dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości oraz aplikacji mobilnej EleRobot (ELEGOO).
  #LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszłości
  https://www.facebook.com/LaboratoriaPrzyszlosci
    
  16.04.2023 23:12 | więcej »
 • Na zajęcia uczniowie pracując w dwóch grupach zbudowali inteligentne samochdy wyposażone w moduły śledzenia linii, moduły czujników ultradźwiekowych oraz kamery.
  Zajęcia zostały przygotowane z wykorzystaniem dwóch zestawów Smart Robot Car V4.0 with camera - zakupionych dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.
  #LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszłości
  https://www.facebook.com/LaboratoriaPrzyszlosci
   
    
  03.11.2022 18:37 | więcej »
 • Uczniowie wzięli udział w zajęciach z robotyki a ich zadaniem było zaprogramowanie robota Codey rocky z wykorzystaniem programu Scratch.
  Zajęcia zostały przygotowane z wykorzystaniem Codey rocky - zakupionego dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.
  #LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszłości
  https://www.facebook.com/LaboratoriaPrzyszlosci
   
         
  20.09.2022 22:57 | więcej »
 • Profesjonalna drukarka 3D, skaner 3D, dron, zestawy mikrokontrolerów i robotów do nauki programowania, wyposażone studio foto, mikrofony bezprzewodowe, zestawy klocków do nauki robotyki, lutownice, maszyny do szycia, wypalarki…to tylko niektóre z wielu nowości, które trafiły do naszej szkoły w ramach realizacji programu „Laboratoria przyszłości”. Już od września, uczniowie będą mieli okazję do pogłębiania swojej wiedzy, doskonalenia umiejętności oraz rozwijania zainteresowań odkrywając tajniki współczesnych technologii.
  „Laboratoria przyszłości” to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dzięki wyposażeniu szkół w nowoczesny sprzęt, zajęcia będą mogły być prowadzone w ciekawszy, praktyczny i angażujący uczniów sposób. Ministerstwo stworzyło katalog sprzętu, z którego poszczególne szkoły mogły skompletować odpowiedni zestaw.
  Nowy sprzęt pozwoli naszym uczniom wejść w świat programowania, projektowania 2D i 3D, nagrywania i montażu audio-video oraz wielu innych zadań możliwych do zrealizowania na różnorodnych zajęciach szkolnych. Doskonale uzupełni ofertę edukacyjną szkoły.
  Aby szerzej wdrożyć i wykorzystać nowe możliwości, od nowego roku szkolnego zorganizowane zostaną dodatkowe, pozalekcyjne zajęcia z informatyki, robotyki, techniki oraz zajęcia multimedialne (foto-video).
  Podczas tej „podróży do przyszłości” naszym uczniom życzymy wielu niezapomnianych wrażeń. Zapisy od 2 września, szczegóły na Librusie.
  #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
  Fotorelacja oraz wydarzenie/zajęcia zostały przygotowane z wykorzystaniem sprzętu zakupionego dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości. https://liblink.pl/8LaCik81fm
  31.08.2022 00:49 | więcej »