Nawigacja

Sukcesy sportowe

  • W Janowicach Wielkich rozegrano turnieje dziewcząt i chłopców w mini piłce koszykowej. Startowały drużyny szkolne uczniów z klas 4-6 SP. W zawodach wystartowało po 8 drużyn Powiatu Karkonoskiego. Zawody rozegrano systemem gry każdy z każdym Nasze zespoły wygrały turnieje zdobywając złote medale (dziewczęta wygrały wszystkie mecze, chłopcy z jedną porażką) – opiekunami naszych koszykarskich drużyn są pani Anita Sawicz i pan Artur Kraiński.

    Skład drużyny dziewcząt: Patrycja Papierska, Nikola Makuch, Oliwia Wawrzyniak, Oliwia Stasińska, Kamila Skrzydło, Agata Rajska, Milena Woźniak.

    Skład drużyny chłopców: Jędrzej Kamiński, Oliwier Brudziński, Sylwester Pietrzak, Michał Paliński, Adam Papierski, Filip Peciak, Daniel Wrotecki.

    Gratulujemy wyników!

         

    24.01.2022 20:35 | więcej »
  • W środę 24.11.2021 roku w Jeżowie Sudeckim rozegrano turniej dziewcząt w piłce koszykowej,  startowały uczennice klas 7-8 SP, do zawodów zgłosiło się 8 drużyn Powiatu Karkonoskiego. Zawody rozegrano w dwu grupach, nasz zespół awansował do finału, ostatecznie dziewczęta zajęły II miejsce.

    Skład naszej drużyny: Amelia Marek, Oliwia Kołodziej, Amelia Burghardt, Angelika Gadzina, Natasza Lisiecka, Klaudia Usińska, Dominika Brudzińska – opiekun p. Anita Sawicz.

    Gratulujemy wyników!

       
    29.11.2021 13:57 | więcej »
  • W środę i w czwartek  w Jeżowie Sudeckim rozegrano turnieje dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym drużyn szkolnych z naszego powiatu. Startowali uczniowie  klas 4-6 i 7-8 SP. W  turnieju wystartowały drużyny, które rozegrały mecze systemem gry każdy z każdym w obu kategoriach wiekowych.

    Dziewczęta klas 4-6 zajęły III miejsce: Oliwia Stasińska, Nikola Makuch, Patrycja Papierska.

    Dziewczęta klas 7-8 zajęły II miejsce: Amelia Marek, Oliwia Kołodziej, Amelia Burghardt.

    Chłopcy klas 4-6 zajęli III miejsce: Filip Peciak, Karol Truchlewski, Sylwester Pietrzak.

    Chłopcy klas 7-8 zajęli III miejsce: Piotr Orman, Krzysztof Pęczek, Borys Kraiński.

    Opiekunami naszych tenisistów są nauczyciele wf : B.Maculewicz, A.Kraiński, A.Sawicz.

    Gratulujemy wyników!
       
          
    29.11.2021 00:49 | więcej »
  •         Drużyna dziewcząt reprezentująca naszą szkołę w unihokeju zajęła III miejsce 
    Zespół pod opieką pana Artura Kraińskiego wystąpił w składzie: Wiktoria Cieślik, Aurelia Skrzydło, Patrycja Pszonka, Kamila Kapczyńska, Martyna Ambrosiewicz, Weronika Nadzieja, Paulina Chorągwicka.
    Gratulujemy!
    31.10.2016 20:56 | więcej »
  • W Szklarskiej Porębie rozegrano turnieje badmintona w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów.

    Wyniki naszych badmintonistów:

    Szkoła Podstawowa:
    - dziewczęta V miejsce (Weronika Nadzieja, Martyna Ambrosiewicz, Paulina Chorągwicka)
    - chłopcy IV miejsce (Julian Jarosz, Daniel Sulich, Paweł Prusakowski) 

    Gimnazjum:
    - dziewczęta IV miejsce (Aneta Rola, Nicola Banasiak) 
    - chłopcy II miejsce (Mikołaj Liniewicz, Jakub Skórzecki, Maciej Peciak)

    Opiekunami wszystkich zawodników są nauczyciele wychowania fizycznego 

    Gratulujemy!


    31.10.2016 20:41 | więcej »