Nawigacja

 • W piątkowe przedpołudnie, odbył się bal karnawałowy. W tym dniu sala do tenis stołowego zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Dzięki pani Renacie Cisińskiej przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami.
  Dziękujemy również starszym koleżankom ze Szkolnego koła wolontariatu za pomoc przy balu i wspólne tańce.
  Bal zakończył się przypomnieniem zasad na temat bezpiecznych ferii zimowych.
  13.02.2017 11:35 | więcej »
 • W dniu 16 grudnia 2016 roku w sali gimnastycznej szkoły w Łomnicy odbyło się przedstwienie teatralne pod tytułem "Entliczek Pentliczek"
  Zadanie udało się zrealizować dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach z Zespołem Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy, Przedszkolem Publicznym w Łomnicy i Mysłakowicach. Przedstawienie wspófiinansowane było ze środków Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod hasłem „Teatr terapeutyczną formą wychowania
  ”.
  02.01.2017 19:44 | więcej »

 • Nasi najmłodsi mieli okazję poznać z bliska pracę straży pożarnej. Uczniowie byli zafascynowani, zadawali mnóstwo pytań, dowiedzieli sie wiele ciekawych rzeczy i mieli okazję obejrzeć z bliska i od środka wozy strażackie. Bardzo dziękujemy strażakom! oby więcej takich ciekawych wypraw.

  31.10.2016 21:18 | więcej »