Nawigacja

 • 10 lutego w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Jest to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci. Podczas balu Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny,biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów,żołnierzy,piłkarzy, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło. O oprawę muzyczną zadbał DJ Rafał Czapliński i pani Renata Cisińska.
  27.02.2023 06:47 | więcej »
 • Zakończyliśmy akcję "Karmy puszka dla Staruszka".

  Dzięki hojności naszych uczniów, rodziców i nauczycieli zebraliśmy karmę i środki czystości, które są niezbędne, aby stare psy ze "Staruszkowa" miały zimą pełne brzuchy i czysto wokół. Serdecznie dziękujemy za dary oraz pomoc.

            Uściski dla: panów konserwatorów, pani Moniki Malec, pana Adama i Marysi.

  Ogromne brawa dla pani Krystyny, która opiekuje się pieskami, daje im ciepło i miłość.
                                                                                                                     M. Madej, E. Kalińska                               
   
  28.11.2022 21:53 | więcej »
 • Jak każdego roku 1 września nastąpiło oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

  Pani dyrektor przywitała uczniów po wakacjach, przedstawiła pierwszoklasistom ich wychowawców 1a - Madej Małgorzata, 1b - Gumulak Katarzyna, a na koniec wszystkim życzyła sukcesów w nauce.

  Również tego dnia przyjeliśmy w naszą społeczność uczniów klasy 1, którzy złożyli ślubowanie, a następnie pani dyrektor Katarzyna Dziedziela dokonała pasowania na ucznia.

  28.11.2022 12:05 | więcej »
 • W piątkowe przedpołudnie, odbył się bal karnawałowy. W tym dniu sala do tenis stołowego zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Dzięki pani Renacie Cisińskiej przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami.
  Dziękujemy również starszym koleżankom ze Szkolnego koła wolontariatu za pomoc przy balu i wspólne tańce.
  Bal zakończył się przypomnieniem zasad na temat bezpiecznych ferii zimowych.
  13.02.2017 11:35 | więcej »
 • W dniu 16 grudnia 2016 roku w sali gimnastycznej szkoły w Łomnicy odbyło się przedstwienie teatralne pod tytułem "Entliczek Pentliczek"
  Zadanie udało się zrealizować dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach z Zespołem Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy, Przedszkolem Publicznym w Łomnicy i Mysłakowicach. Przedstawienie wspófiinansowane było ze środków Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod hasłem „Teatr terapeutyczną formą wychowania
  ”.
  02.01.2017 19:44 | więcej »

 • Nasi najmłodsi mieli okazję poznać z bliska pracę straży pożarnej. Uczniowie byli zafascynowani, zadawali mnóstwo pytań, dowiedzieli sie wiele ciekawych rzeczy i mieli okazję obejrzeć z bliska i od środka wozy strażackie. Bardzo dziękujemy strażakom! oby więcej takich ciekawych wypraw.

  31.10.2016 21:18 | więcej »