Nawigacja

 • PODAJ MYDŁO – AKCJA ZAKOŃCZONA

  Mydło zebrane w Akcji „Podaj mydło!” wyruszy transportem z pomocą humanitarną do krajów afrykańskich – DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPARCIE I PRZYNIESIONE MYDŁA, Anita Sawicz.

  Mycie rąk to jedna z najtańszych, najprostszych i najbardziej efektywnych metod profilaktyki zdrowotnej. Jednak w prawie 40 państwach afrykańskich zwyczaj mycia rąk jest, w najlepszym przypadku, praktykowany przez połowę ludności.

  W Kamerunie kostka mydła toaletowego kosztuje równowartość czterech złotych. Czasem tyle wynosi dzienny zarobek Kameruńczyka, jeśli oczywiście uda mu się znaleźć pracę. − Jak bardzo cenne jest mydło miałam okazję przekonać się będąc niedawno w tym kraju. To w wioskach jeden z najlepszych prezentów, nikt nie zna tam pachnącego mydła. Kameruńczycy używają bowiem tańszej jego wersji zrobionej z tłuszczu i popiołu. Misjonarze często zabierają więc mydło ze sobą idąc do swoich podopiecznych w koloniach trędowatych, więzieniach czy sierocińcach.

 • ZBIÓRKA NAKRĘTEK

  Dziękuję wszystkim, którzy przynieśli nakrętki!

  Kolejna partia zabrana, pieniądze uzyskane z nakrętek przeznaczone są na rehabilitację niepełnosprawnego chłopca, który już w poniedziałek wyjeżdża na turnus rehabilitacyjny.

  Zbieramy dalej, razem damy radę - Anita Sawicz.

 • Podziękowanie dla tych wszystkich, którzy wspierali akcję Zaczarowany Ołówek - zbieraliśmy wspólnie artykuły piśmiennicze dla dzieci z Afryki - dziękuję, Anita Sawicz.

 • List Ministra Edukacji oraz Ministra Zdrowia w sprawie rekomendacji szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19, przez Europejską Agencję Leków (EMA).

 • Uczniowie z klas 4a i 4b podbijają Wrocław!

  25 października uczniowia z klas czwartych wybrali się po przygodę do stolicy Dolnego Śląska. Pierwszą część wyprawy spędzili w ZOO i afrykanarium, gdzie wraz z przewodnikiem na zajęciach edukacyjnych poznali podwodny świat oraz tajemnice drapieżników. W kolejnej części pojechaliśmy do GO Jumpu. Musi przeciez być coś dla ducha i coś dla ciała. Wszyscy bawili się wyśmienicie skacząc, wykonując salta, zjeźdzając na pontonach i nurkując w gąbkach. Wróciliśmy zmęczeni ale przeszczęśliwi! 

 • Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

  Uczniowie z klas 6a i 5a przygotowali uroczysty apel z okazji DEN. Wszyscy uroczyście świętowaliśmy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

 • Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci.

  Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

 • Nasi uczniowie sprzątają świat!!

  W piękny, słoneczny dzień, cała szkoła w Łomnicy ruszyła uzbrojona w worki i rękawice, by sprawić, żeby obolica była czysta i estetyczna. Zapełniliśmy kilkadziesiąt worków świetnie się przy tym bawiąc na świeżym powietrzu! Jesteśmy EKO :)

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

   

  Wersja A --->

   

  godzina 9.00 - amfiteatr , powitanie wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Klasy OP i 4-8 po powitaniu rozchodzą się do sal.Klasy I-III pozostają na uroczystym pasowaniu uczniów klas I.

   

  Wersja B ( w razie deszczu) --->

   

  godzina 9.00 - klasy 0-3 sp sala gimnastyczna (wejściem od tyłu szkoły),

  Powitanie uczniów, nauczycieli i rodziców klas OP i I ( obowiązkowe maseczki ).

  Klasy OP po powitaniu rozchodzą się do sal.Klasy

  I-III pozostają na uroczystym pasowaniu uczniów klas I

   

  godzina 9.00 - klasy 4-8 sp sale lekcyjne zgodne z harmonogramem przy wejściu, spotkanie z wychowawcą.

   

  Do szkoły zapraszamy tylko uczniów. Uczniowie spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach. Przydział sal znajduje się na tablicy ogłoszeń przed wejściem do szkoły.Rodzice klas 2-8 oczekują na dzieci przed szkołą.

   

  Uczniów klas I - III oraz oddziałów przedszkolnych zapraszamy do sali gimnastycznej wejściem od tyłu szkoły, prosimy rodziców/prawnych opiekunów klas I i OP o stosowanie się do wytycznych MEiN i GIS oraz zachowania dystansu społecznego.

   

  Od 02.09.2021 r. rozpoczynamy zajęcia w trybie stacjonarnym z zachowaniem wytycznych GIS i MEN.Szczegółowe procedury będą udostępnione na stronie internetowej szkoły 02.09.2021 r. jak również wychowawcy klas za pośrednictwem Librusa i na zebraniach z Rodzicami zapoznają z nimi całą społeczność szkoły ( uczniów i rodziców/prawnych opiekunów).

   

  Chcielibyśmy nie tylko rozpocząć ten rok szkolny w trybie stacjonarnym, ale i go w takim trybie zakończyć w czerwcu.

   

  Życzymy wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym oraz zdrowia.

   

  Wspólnie damy radęPozdrawiamy

 • Spotkanie rodziców uczniów z klas 0 i w roku szkolnym 2021/22

  W piątek 25.06.2021 r., o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w roku 2021/22.

  Miejsce spotkania: amfiteatr lub korytarz 1-3 i zerówek.

  Wychowawcy:

  Pani mgr Ewa Hawryliszyn klasa Ia

  Pani mgr Joanna Panek klasa Ib

  Pani mgr Katarzyna Orman 0a

  Pani mgr Agata Sakowicz - Witko 0b

   

  Wyprawki:

  wyprawka klasa 1

  wyprawka 0a

  wyprawka 0b

   

  Karty zapisu do świetlicy szkolnej:

  karta dla klas 1 i starszych

  karta dla klas 0

   

 • Zapraszamy do zapoznania się z informacją o szczepieniu dzieci od 12 roku życia.

 • Świetlica Szkolna w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

 • Święto Konstytucji 3-go Maja widziane oczami uczniów z klas 4a i 5a.

 • Szkoła odpowiedzialna cyfrowo

  Nasza szkoła przystą piła do programu "Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo"

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

  https://www.youtube.com/watch?v=8pMi6us5QoA


 • List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 12 kwietnia 2021 roku

 • Zapraszamy do zapoznania się z raportem o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego.

 • Wyniki rekrutacji do oddziałów przedszkolnych SPzOI w Łomnicy

 • Wyniki rekrutacji od klas 1 SPzOI w Łomnicy

 • Przekaż swój jeden procent dla szkoły!

  Serdecznie zachęcamy wszystkich do przekazywania swojego jednego procenta z podatku na cele naszej szkoły. Dla nas to naprawdę duża pomoc, a dla dzieciaków nowe pomoce dydaktyczne, sprzęt czy wyposażenie klas :)

  Poniżej link do strony fundacji "Młodzi Młodym", dzięki której mozliwe jest przekazanie jednego procenta podatku na cele naszej szkoły:

strona: