Regulamin stołówki

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SPzOI W ŁOMNICY

1. Odpłatność za obiady należy uiścić najpóźniej do 10-go każdego miesiąca. Po tym terminie wydawanie obiadu zostaje wstrzymane do momentu uregulowania płatności.
  2. Odpłatność za obiady wpłacamy na konto z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz miesiąca za który regulujemy należność  na konto 27 1020 2124 0000 8102 0129 8918
  3. Przy pierwszej wpłacie uczeń otrzymuje bloczek żywieniowy , który upoważnia go do otrzymania obiadu na stołówce szkolnej.
  4. Pierwszy bloczek żywieniowy uczeń otrzymuje nieodpłatnie, lecz w przypadku zagubienia lub zniszczenia pobierana jest opłata w wysokości 5 zł.

(opłata przeznaczona jest na wyrobienie nowego bloczka).

1.  W każdy dzień żywieniowy uczeń pobiera bloczek w punkcie odbioru przy stołówce szkolnej

(na przerwach  11:20 i 12:10) by następnie wymienić go na posiłek w stołówce szkolnej.

1. Obiady wydawane są od godz. 11.30 do 13.30
  2. Stołówka czynna od 11.30 do 14:00
  3. Nad bezpieczeństwem uczniów przebywających w czasie obiadu czuwają wychowawcy świetlicy

oraz intendent.

1. Przed pulpitem do wydawania posiłków obowiązuje kolejka w jednym szeregu i kierunku, zachowaniem dystansu społecznego.
  2. Podczas przebywania i spożywania posiłków na stołówce szkolnej obowiązują zasady bezpiecznego i  kulturalnego zachowania się:
  • spokojnie poruszać się po stołówce,
  • zachować porządek przy odbiorze drugiego dania oraz przy oddawaniu  naczyń,
  • zachowywać się  cicho i spokojnie spożywać posiłek,
  • zostawić po sobie porządek,
  • szanować naczynia, sztućce i nakrycie stołu,
  1. W przypadku celowego zniszczenia mienia stołówki szkolnej ( talerzy, sztućców, waz itp. ) oraz zmarnowania zupy odpowiada uczeń a finansowo jego rodzice -  kara wynosi 30 zł.
  2.  W przypadku rezygnacji z wykupienia obiadów na kolejny miesiąc stołujący się zobowiązany jest do poinformowania o tym fakcie Intendenta Panią Małgorzatę Partyke (dział finansowo-księgowy, pokój 233 ) najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca stołowania się.
  3. Rezygnację z obiadu (odpis bieżący) należy zgłaszać osobiście do Pani Intendent-Małgorzaty Partyki -
    (dział finansowo-księgowy pokój 233
    lub telefonicznie pod numerem  -

(075) 7130256 najpóźniej do godziny 8:00 w danym dniu.

W przypadku nieterminowego zgłoszenia odpisu lub jego braku stołujący się  pokrywa koszt                przygotowanego posiłku!

Regulamin stołówki szkolnej został zatwierdzony uchwałą Rady Pedagogicznej w dniu 28 sierpnia
      2020 roku.